Subject: HS612 kylvyssä
Posted on: 01/09/05 00:50
By: maxx-
HS612 kylvyssä
Posted on: 01/09/05 10:42
By: lips
Vahvistammattoman huhun mukaan HS612:n täyttöaukko on epäkunnossa ja ainoa keino täyttää vesisäiliö on ajaa koko paska järveen.
Helsingin pelastulaitoksen sukeltajat ovatkin jo siirtyneet Tammisalon VPK:n organisaatioon.
HS612 kylvyssä
Posted on: 01/09/05 11:05
By: Darth Vader
Olette nyt ymmärtäneet tämän aivan väärin.Todellisuudessa auto on juuri nousemassa rantaan käytyään Virossa antamassa kaukoapua.Uusi Saurus Underwater, Fire and Rescue Life Suipport System mahdollistaa jopa 250 km ajon veden alla ilman että matkustajat saavat keuhkopöhöä.Samalla kuvataan Itämeri tututksi-ohjelmaa,joka alkaa pyöriä SubTv:ssä huhtikuussa.
Pojat kävivät vain levittämässä jätepaperipaalit Muugassa ja tulivat takaisin.Joku ilkeämielinen median edustaja vain vääristelee sensaationhakuisesti taas juttua muka veteen joutuneesta paloautosta.
HS612 kylvyssä
Posted on: 02/11/05 19:55
By: Anonymous
Niin tai sitte sauruksella on uusi säiliön täyttöjärjestelmä.. Peruutetaan auton perä veteen ja ei muuta kuin säiliö täyteen

:
HS612 kylvyssä
Posted on: 02/12/05 17:37
By: lips
Juuri tulleen tiedon mukaan tästä HS612:sen kylpyvuorosta tulossa Suomi-filmi piakkoin. Filmin saa haluttessaan myös Saksalaisella duppauksella sekä Vietnamilaisella tekstityksellä. Ohjaaja on Aku Louhimies ja pääosissa ovat mm. Matti Nykänen, Matti Ranin ja Brad Pitt.
Rescue.fi - Forum
https://rescue.fi/forum/viewtopic.php?showtopic=1468